Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 sierpnia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Połowa sierpnia to czas, gdy w lasach coraz częściej można spotkać poszukiwaczy grzybów. Czy te pojawiły się już na Opolszczyźnie? O czym należy pamiętać, wybierając się na ich zbiory? Między innymi nad tym zastanowimy się w środowy poranek.

W audycji także:
06:20 Cykl o przyłączeniu części Górnego Śląska do Polski i działalności Związku Polaków w Niemczech - Bolesław Bezeg
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Poseł Witold Zembaczyński, pyta jakie działania podjął wojewoda opolski w związku z katastrofą ekologiczną Odry, a przewodnicząca partii Zielonych poinformowała, że skierowała wniosek do szefa MSWiA i premiera o odwołanie wojewodów nadodrzańskich województw, w tym opolskiego. Do tych spraw odniesie się w Porannej Rozmowie Radia Opole wojewoda opolski Sławomir Kłosowski. Spytam także, czy woda na opolskim odcinku Odry jest badana regularnie, a także czy badana jest woda w innych rzekach.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »