Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 sierpnia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT:
  • Kiedyś jechaliśmy do nich po alkohol i lentilki, teraz Czesi przyjeżdżają do nas na zakupy. Kupują nie tylko o wiele tańszą benzynę, ale robią też podstawowe zakupy spożywcze. W koszyku mają głównie nabiał, mięso i wędliny oraz napoje gazowane. Ręce zacierają nie tylko handlowcy z przygranicznych miejscowości, ale także władze samorządowe, bo handel rozwija poszczególne gminy.
  • Zielone ściany na budowanym centrum przesiadkowym Opole Główne częściowo uschły. Okazało się, że w weekend doszło do awarii systemu nawadniającego. Miasto zapewnia, że inwestycja jest jeszcze przed odbiorami, więc uschnięte rośliny zostaną wymienione przez wykonawcę.
  • Czasu pozostało coraz mniej. Wyprawka szkolna będzie znacznie droższa niż w 2021 roku. Więcej trzeba wydać między innymi na zeszyty, podręczniki czy odzież sportową. W magazynie sprawdzimy, jakie wydatki muszą ponieść rodzice, aby przygotować dzieci do nowego roku szkolnego.
  • Jazda na rowerze to samo zdrowie. W Kluczborku zorganizowano dzisiaj (17.08) akcję "Rowerem po zdrowie".
Piszcie do nas – info@radio.opole.pl
Dzwońcie 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »