Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 sierpnia 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Tomasz Chyła Quintet „da Vinci” - to płyta bardzo mocno zróżnicowana. Album wręcz kipi od pomysłów i smaczków, rozmaitych nastrojów, zmian rytmu i aranżacyjnego bogactwa.

Mikrokolektyw & Alzheimer Trio - Live at Station - zespoły free jazzowe zagrały wspólny improwizowany set, którego jakość była główną zachętą do wydania albumu. Nagrano ją tylko dwoma mikrofonami, co jednak doskonale uchwyciło brzmienie obu zespołów.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 OTWARTY MIKROFON RADIA OPOLE
W poniedziałkowym "Otwartym Mikrofonie" szereg gości! 15 sierpnia to nie tylko Święto Wojska Polskiego, to także święto kościelne. Pierwszym gościem programu będzie ks. Mateusz Buczma, proboszcz parafii w Opolu-Sławicach, który powie o znaczeniu święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwanego potocznie świętem Matki Boskiej Zielnej.

W programie także druga część rozmowy z posłem Marcinem Ociepą, którego zapytamy o to, co dalej z ewentualnym przełożeniem wyborów, czy zostanie zmieniona ordynacja wyborcza i czy trwają rozmowy o listach wyborczych w ramach Zjednoczonej Prawicy.

A na koniec omówimy inwestycje i wyzwania gminy Bierawa, którą Radio Opole odwiedziło w ramach letniego objazdu po opolskich gminach. O tym porozmawiamy z wójtem Krzysztofem Ficoniem.

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo: joanna.matlak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »