Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 14 sierpnia 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Opowiemy o pierwszym od kilku lat wspólnym występie Geddy'ego Lee i Alexa Lifesona z Rush. Zdradzimy też, dlaczego Porcupine Tree reaktywowali się bez Colina Edwina. Zaprosimy też do przerażającego escape roomu w Londynie.

W czasie wakacyjnym zaplanowaliśmy także specjalny, jubileuszowy cykl. Z okazji 70. urodzin Radia Opole przygotowaliśmy rozmowy z osobami, które tworzą naszą rozgłośnię.

Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
21:00 CAŁY NASZ SPORT

W programie podsumujemy między innymi wczorajsze ligowe spotkania opolskich drużyn piłkarskich. Najwięcej miejsca poświęcimy konfrontacji Odry Opole z Resovią Rzeszów w meczu 6. kolejki Fortuna 1. Ligi


Przeanalizujemy również występ III – ligowych piłkarzy MKS-u Kluczbork przeciwko Carinie Gubin oraz pozostałych opolskich drużyn w tej klasie rozgrywkowej: Polonii Nysa i Stali Brzeg.


Sprawdzimy też, jak w pierwszym meczu półfinałowym 2. Ligi Żużlowej przeciwko Lokomotiv Daugavpils pojechali zawodnicy Kolejarza Opole.


Program uzupełnią najważniejsze sportowe informacje agencyjnie z kraju i ze świata.


Do słuchania od 21:00 do 22:00 zaprasza Grzegorz Frankowski wraz z zespołem redakcji sportowej. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »