Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 12 sierpnia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Międzynarodowa Wiosna Estradowa - Różni wykonawcy

Niezwykle intrygująca i obfitująca w ciekawe i trudno dostępne nagrania inicjatywa o charakterze międzynarodowym (chociaż w oczywisty sposób skupiona głównie na tzw. bloku wschodnim) przyniosła kilka płyt wydanych na przełomie lat 70 i 80 tych. Prezentowana płyta jest z roku 1979 a wśród wykonawców usłyszymy, między innymi, Dana i Korę, grupę Gordi i Krzysztofa Krawczyka.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE

Przed nami już piąty długi weekend w tym roku! Jak będzie można go spędzić w regionie? A np. wybierając się na Festiwal Polskiej Piosenki, albo na... Sylwestra! Takie wydarzenia w sierpniu? Tak, tak to nie jest pomyłka. Szczegóły już w piątkowy poranek.

A jak długi weekend, to może też wycieczka do Czech? Mam dla was bon, który z pewnością ułatwi podjąć tę decyzję.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Jakie działania podjęto na Opolszczyźnie w związku z masowym śnięciem ryb tuż za granicą naszego województwa? O to zapytamy o poranku wicewojewodę opolskiego Tomasza Witkowskiego. Zapowiemy także wydarzenia związane ze Świętem Wojska Polskiego.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »