Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 sierpnia 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zapowiemy nowy zespół Kerry'ego Kinga ze Slayera i "Moonage Daydream", czyli film o Davidzie Bowie. Zastanowimy się również nad tym, czy Tom Cruise pożegna się z serią Mission Impossible i opowiemy o koszulce, której nie da się zabrudzić.

Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)

22:00 FORUM WIARY
Za nami półmetek wakacji, zdarzały się w tym czasie upalne dni i zapewne przed nami takich jeszcze nie zabraknie. Przy wysokich temperaturach nasz ubiór jest dużo lżejszy, swobodniejszy – czasem widzimy to również w kościołach. Czy są normy dotyczące ubioru osób wchodzących do świątyni? Czym powinniśmy się kierować, na co zwracać uwagę przy doborze garderoby? Czy nasz ubiór jest wyrazem naszego stosunku do wiary? O to zapytamy ks. Erwina Mateję, ks. Wojciecha Prackiego i ks. Marka Lisa.

„Sprzedajcie wasze mienie i dajcie jałmużnę” – to krótki fragment niedzielnej Ewangelii. Jak rozumieć te słowa i dobrze rozporządzać swoim dobytkiem? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć w najbliższej audycji.

W audycji także:
22:50 Głos z Jasnej Góry – zaprasza Malwina Tkacz

Do słuchania od 22:05 do 23:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo: dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »