Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 sierpnia 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zapowiemy nowy zespół Kerry'ego Kinga ze Slayera i "Moonage Daydream", czyli film o Davidzie Bowie. Zastanowimy się również nad tym, czy Tom Cruise pożegna się z serią Mission Impossible i opowiemy o koszulce, której nie da się zabrudzić.

Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)

11:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA
W Niedzielnej Loży Radiowej porozmawiamy o przegłosowaniu przez sejm ustawy o dodatku węglowym, a jednocześnie odrzuceniu poprawki senatu. Senatorowie chcieli by wsparcie dotyczyło wszystkich, bez względu na źródło ogrzewania. Jednocześnie minister klimatu zapowiada przygotowanie kolejnego wsparcia dla odbiorców ciepła. Drugim tematem będzie przekazanie Polsce przez Komisję Europejską 31 mln euro w ramach programu REACT UE. Przypomnijmy, Fundusz REACT-EU powstał w Unii Europejskiej, aby niwelować w krajach unijnych negatywne skutki pandemii COVID-19. Tymczasem część środków z tego programu zostanie przesunięta na pomoc uchodźcom z Ukrainy. O co chodzi?

Do słuchania od 11:05 do 12:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
joanna.matlak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »