Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 sierpnia 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zapowiemy nowy zespół Kerry'ego Kinga ze Slayera i "Moonage Daydream", czyli film o Davidzie Bowie. Zastanowimy się również nad tym, czy Tom Cruise pożegna się z serią Mission Impossible i opowiemy o koszulce, której nie da się zabrudzić.

Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)

7:00 MAMY WEEKEND

Zapraszamy na niedzielne wydanie programu ‘’Mamy weekend’’, a w nim dużo kina i najnowszych propozycji filmowych. Szukacie idealnej propozycji na filmowy weekend? Kilka z nich zostanie poleconych już w najbliższą niedzielę. Zapytamy również słuchaczy Radia Opole o ich ulubione filmy, do których lubią wracać i będziemy liczyli także na to, że polecą innym tytuł godny uwagi.

Dajcie znać: Jaki film i dlaczego jest Waszym ulubionym. Czekam na wiadomości pod numerami telefonów: 77 423 22 33 lub 800 30 50 50. Najciekawsze i najlepiej umotywowane propozycję zostaną docenione w szczególny sposób.


W audycji także:
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Katedry Opolskiej
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Gościem porannej rozmowy będzie Piotr Bujak, burmistrz Głogówka, który powie o rozpoczynających się pracach przy renowacji zabytkowych murów w Głogówku, o staraniach gminy dotyczących budowy obwodnicy, ale też o tym że gmina zdecydowała się własnymi siłami sfinansować dodatkową godzinę języka niemieckiego jako języka mniejszości
08:40 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
09:15 Słuchajcie dzieci – Katarzyna Zawadzka
  • Odwiedzimy plac zabaw Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu. Dzieci opowiedzą na o swoich zainteresowaniach, a mają je przeróżne od orgiami przez matematykę po taniec hip-hopowy. Będzie też o ciekawych półkoloniach prowadzonych przez MDK.
09:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek
10:50 Felieton Piotra Semki w Radiu Opole – Piotr Semka

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Jakub Biel. Z autorem można kontaktować się mailowo:
jakub.biel@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Jakub Biel
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »