Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 lipca 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zastanowimy się nad tym, dlaczego politycy żyją dłużej. Zapowiemy również pierwszą odsłonę festiwalu Jazz Around w Mosznej. Opowiemy poza tym o zbyt głośnych koncertach Rammsteina i wartym pół miliarda dolarów katalogu Pink Floyd.


Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
22:00 FORUM WIARY
Rozpoczęliśmy wakacje, „wrzucamy na luz” i czy więzi z Kościołem w letnich miesiącach też można „poluzować”? I co zrobić, jeśli na urlopie trafimy do takich miejsc, gdzie nie możemy wziąć udziału w niedzielnej Mszy św.? O to zapytamy ks. Marka Lisa, ks. Erwina Mateję i ks. Wojciecha Prackiego. Nawiążemy też do wykupywania kościołów przez osoby prywatne (przykład z Holandii) i powiemy jak postrzegać „Łaskę Bożą”. Przy tej okazji również będziemy mieli dla naszych Słuchaczy trzy egzemplarze książki Marcina Zielińskiego „Życie w łasce” (Wydawnictwo RTCK). Jak je zdobyć? Sposób jest bardzo prosty – instrukcję podamy w niedzielnej audycji „Forum wiary”.

W audycji także:
22:50 Głos z Jasnej Góry – zaprasza Malwina Tkacz

Czy Kardynał Stefan Wyszyński to błogosławiony na trudne czasy? A jeżeli nie, to na kiedy? Czego możemy się od niego nauczyć? Czy czas to pieniądz? Jak go wykorzystać? Na to i wiele innych pytań odpowiedział ksiądz Adam Kłonowski, doktorant Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Do słuchania od 22:05 do 23:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo: dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »