Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 lipca 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zastanowimy się nad tym, dlaczego politycy żyją dłużej. Zapowiemy również pierwszą odsłonę festiwalu Jazz Around w Mosznej. Opowiemy poza tym o zbyt głośnych koncertach Rammsteina i wartym pół miliarda dolarów katalogu Pink Floyd.


Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
18:00 MÓJ OPOLSKI DOM
Szkoła Podstawowa w Kałkowie obchodziła w maju jubileusz 50 rocznicy nadania jej imienia Bohaterów Powstań Śląskich. Z tej okazji 30 maja br. odbyła się w tej placówce piękna uroczystość z udziałem całej społeczności gminnej oraz przedstawicieli władz powiatowych i wojewódzkich. Pani Jolancie Potoczak, obecnej dyrektorce szkoły, bardzo zależy na kontynuowaniu wytyczonej przed laty linii patriotycznego wychowania młodzieży.

W audycji także:
19:05 Spod znaku Rodła – Halina Nabrdalik
  • Doskonała znajomość historii oraz bogatego dziedzictwa literackiego i kulturalnego Śląska to efekt systematycznej pracy nauczycieli z młodzieżą szkolną, pracy wynikającej z powinności wobec patronów szkoły. Szkoła Podstawowa w Kałkowie od 50 lat nosi imię Bohaterów Powstań Śląskich. Tak pięknym programem artystycznym, zaprezentowanym z okazji uroczystości jubileuszowych, mogłaby się poszczycić niejedna szkoła w dużym mieście.
19:30 Polonijne Radio Opole – Halina Nabrdalik
  • Trwa nabór do V Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki „Opole 22”, który odbędzie się w terminie 12-15.08 br. W audycji garść podstawowych informacji dotyczących założeń programowych i przebiegu festiwalu.

Do słuchania od 18:05 do 20:00 zaprasza Halina Nabrdalik. Z autorką można kontaktować się mailowo: halina.nabrdalik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »