Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 czerwca 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Nagrania z filmu „Kochaj albo rzuć” ukazują się na płycie wydanej przez GAD Records po raz pierwszy, zremasterowane z oryginalnych taśm z archiwum wrocławskiego Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i wydane w ścisłej współpracy z Andrzejem Korzyńskim. Ponadczasowe kino, kolorowa muzyka i jeszcze jeden sukces aktorów, scenarzysty i reżysera. My Bubba to szwedzko-islandzki duet, którego muzykę określa się jako minimalistyczny, zorientowany na wokal folk. Teksty są zabawne, a wokale jednocześnie delikatne i rozbrajające.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE

Zimna woda zdrowia doda, ale na szczęście jest już coraz cieplejsza, więc kąpać na świeżym powietrzu mogą się już nie tylko morsy! O tym, które kąpieliska na Opolszczyźnie otworzyły się na wakacje porozmawiamy już w poniedziałkowy poranek. Przypomnimy też, aby nad wodą zachować chłodną głowę i pamiętać o bezpieczeństwie.

W audycji także:

08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Dwie z trzech nagród trafiły na Opolszczyznę! Rozstrzygnięto Ogólnopolski Festiwal Kultury Ludowej, którego inicjatorem jest Radio Kielce. W jury konkursu zasiadała nasze redakcyjna koleżanka Agnieszka Zientarska, która w Porannej Rozmowie Radia Opole opowie o tegorocznej edycji i zwycięzcach „Jawor u źródeł kultury” 2022.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »