Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 czerwca 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Partita - Niech ziemia tonie w kwiatach

Płyta nagrana w kwartecie mieszanym, z jakiego od tamtej pory zespół jest znany do dziś, a o wszystkim opowiedzą nam osobiście na antenie.

Manhattan Transfer - Manhattan Transfer

Po kilku latach prób, zmian składu i zawieszania działalności, zespół nagrał w 1975 roku album doskonały, który zdefiniował kunszt i brzmienie jakim zachwycają do dzisiaj.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE

Niech żyją wakacje! Już wystarczy tego wkuwania... czas na odsypianie i opalanie! W ten piątek zaczynamy błogi, co najmniej dwumiesięczny urlop od szkoły i to o nim porozmawiamy o poranku. Jeśli nie macie jeszcze odpowiednich okularów czy też czapki na lato, to u nas będzie można wygrać bon na zakupy. Do usłyszenia!


W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! Dzisiaj zakończenie roku szkolnego. 10 miesięcy nauki podsumuje opolski kurator oświaty Michał Siek. Porozmawiam z nim także o zmianach w awansie zawodowym nauczycieli, które to wejdą w życie od września, podwyżkach dla nauczycieli i tym, czy brakuje chętnych do pracy w tym zawodzie. Nie zabraknie także informacji o letnim wypoczynku dzieci.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »