Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 czerwca 2022 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Spotkamy się z młodymi artystami, którzy niedawno koncertowali podczas tegorocznej odsłony Kluczborskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej prezentując muzykę barokową. Klasyka jednak niejedno ma imię, sięgniemy więc po... symfoniczne brzmienie przebojów zespołu The Beatles, w tym po interesujące "Impresje" na temat wybranych piosenek.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 OTWARTY MIKROFON RADIA OPOLE
W sejmie, w sejmiku, w mieście - tak w skrócie można zapowiedzieć czwartkowy Otwarty Mikrofon.

W Warszawie trwa drugi dzień posiedzenia sejmu, w programie połączymy się telefonicznie z posłem ziemi opolskiej i ministrem sportu Kamilem Bortniczukiem, jednym z liderów Partii Republikańskiej. Porozmawiamy oczywiście o tym co w sejmie, ale także o zapowiedzianym przez premiera programie budowy hal sportowych - ma ich powstać tysiąc.

We wtorek obradował z kolei sejmik województwa opolskiego. Sesja sejmiku dotyczyła udzielenia absolutorium zarządowi, przedstawiano także stan województwa opolskiego - w programie wrócimy do tych wydarzeń.

W stolicy regionu, w Opolu dzisiaj (23.06) obraduje rada miasta, a sesja także dotyczy absolutorium, będzie też raport o stanie miasta, więc też będzie relacja z tego co dzieje się w ratuszu.

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Z autorką można kontaktować się mailowo: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »