Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 czerwca 2022 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Spotkamy się z młodymi artystami, którzy niedawno koncertowali podczas tegorocznej odsłony Kluczborskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej prezentując muzykę barokową. Klasyka jednak niejedno ma imię, sięgniemy więc po... symfoniczne brzmienie przebojów zespołu The Beatles, w tym po interesujące "Impresje" na temat wybranych piosenek.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
W czwartek świętują wszyscy ojcowie, a Radio Opole świętuje wspólnie z nimi i to już od samego rana! To także okazja, by podziękować im - nie tylko za to że są, ale też za to, jacy są. Najlepszym miejscem do tego jest oczywiście antena Radia Opole.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W czwartek Radio Opole gości w Kluczborku, a w studiu radiowym będziemy gościć burmistrza tego miasta Jarosława Kielara. W Porannej Rozmowie Radia Opole poruszymy temat kondycji gminy - jest już raport o jej stanie za 2021 rok, spytam jak idzie mieszkańcom zgłaszanie sposobu ogrzewania swoich domów - bo do końca miesiąca trzeba to zrobić. Będzie także o rosnących opłatach za śmieci - podwyżka od 1 lipca. A ponieważ zbliżają się wakacje, to powiemy o tym co gmina przygotowała dla dzieci i dla turystów.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »