Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 29 maja 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zdradzimy, czym Stevena Wilsona zaskoczył Mikael Akerfeldt. Opowiemy też o bójce Ritchiego Blackmore'a i Davida Coverdala, która wprowadziła w zakłopotanie Briana Maya. Skomentujemy poza tym zmianę wytwórni przez Otsochodiz.

Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
22:00 FORUM WIARY
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - choć nazwa wydawałyby się znacząca, to czasem dochodzi do pomyłek – w audycji wyjaśniamy więc różnice między wniebowstąpieniem, a wniebowzięciem. Nawiązujemy również do pielgrzymki mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich – czy postrzegać to jako próbę przyciągnięcia mężczyzn do Kościoła, czy jako duszpasterstwo specjalistyczne z wieloletnią już tradycją? W programie również o sakramentaliach – czym są i co zrobić np. z różańcami lub obrazami, które dziedziczymy po zmarłych przodkach? Te tematy poruszamy w stałym gronie naszych gości, którymi są: ks. Erwin Mateja, ks. Wojciech Pracki i ks. Marek Lis.

W audycji także:
22:50 Głos z Jasnej Góry – zaprasza Malwina Tkacz
  • W felietonie o wspomnieniu liturgicznym i rocznicy śmierci bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Do słuchania od 22:05 do 23:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo: dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »