Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 29 maja 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zdradzimy, czym Stevena Wilsona zaskoczył Mikael Akerfeldt. Opowiemy też o bójce Ritchiego Blackmore'a i Davida Coverdala, która wprowadziła w zakłopotanie Briana Maya. Skomentujemy poza tym zmianę wytwórni przez Otsochodiz.

Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
21:00 CAŁY NASZ SPORT
W programie podsumujemy sezon 2021/22 w wykonaniu piłkarzy Odry Opole. Drużyna trenera Piotra Plewni zakończyła rozgrywki na wysokim, piątym miejscu i wystąpiła w barażu o awans do Ekstraklasy.

Następnie podsumujemy ostatnie ligowe występy piłkarskich drużyn z Opolszczyzny na boiskach III ligi. MKS Kluczbork w ostatniej serii gier podejmował Odrę Wodzisław Śląski, a Stal Brzeg mierzyła się z Karkonoszami Jelenia Góra.

Sprawdzimy też jak przebiegała rywalizacja na piłkarskich boiskach w regionie w niższych klasach rozgrywkowych.

Nie zabraknie również najważniejszych informacji ze światowych i krajowych aren sportowych, a także najważniejszych informacji z regionu.

Do słuchania od 21:00 do 22:00 zaprasza Grzegorz Frankowski. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »