Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 maja 2022 roku

0:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ

Kompozytorka i organistka Kali Malone - jej muzyka jest z pewnością medytacyjna, niektórzy mogą mieć trudności z dryfowaniem w stronę masywnych dźwięków, surowych dronów i minimalistycznych melodii, które wyrastają z głośnika i powoli przejmują kontrolę nad całym pomieszczeniem, zwłaszcza kiedy słucha się albumu "Studies for organ".

Bearcubs to nazwa, którą fani indie-electronic będą chcieli zapamiętać,
dzieli się drugim niezależnym projektem elektronicznym „Early Hours”.


Do słuchania do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
I stało się. Na takie chwile wielu z nas czekało całymi miesiącami. Wreszcie możemy się budzić czując zapach świeżo skoszonej trawy. Ostatnio jednak coraz częściej słyszymy, że jej rzadkie przycinanie może oznaczać wiele korzyści - wbrew pozorom, nie chodzi tylko o oszczędność czasu. W poniedziałkowy poranek zapytam was, czy warto poświęcać cały wolny czas na pielęgnację ogródków. A może lepiej zdać się na naturę?

W tym tygodniu zapraszamy was także na bliskie spotkanie z Natalią Kukulską.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Gościem Porannej Rozmowy Radia Opole będzie poseł Violetta Porowska, lider PiS na Opolszczyźnie. Porozmawiamy o innowacjach w medycynie w dziedzinie robotyki, wynagrodzeniach w służbie zdrowia i ofensywie politycznej partii. Wrócimy także do tematu Powstań Śląskich w kontekście Narodowego Dnia Powstań Śląskich.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 (bezpłatny numer) lub mailowo:
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »