Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 maja 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Opowiemy o wzruszeniu Jamesa Hetfielda w trakcie koncertu Metalliki. Zdradzimy również, co pedagodzy sądzą o prowadzeniu dzieci na szelkach. Polecimy też najbardziej popularne wakacyjne lokacje.


Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 MÓJ OPOLSKI DOM
Ważnym wydarzeniem kończącego się powoli roku szkolnego na Opolszczyźnie były w Biedrzychowicach obchody 140 rocznicy szkoły oraz nadanie jej imienia Anny Kaworek, polskiej Ślązaczki wywodzącej się z tej wsi, siostry zakonnej, która całe swoje życie poświęciła opiece nad dziećmi sierocymi w miejscu Piastowym na Podkarpaciu.

W audycji także:
19:05 Spod znaku Rodła – Halina Nabrdalik
  • W cyklu relacja z uroczystości zorganizowanych pod pomnikiem pomordowanych polskich działaczy plebiscytowych w Dąbrówce Lubniańskiej w 102. rocznicę tego wydarzenia.
19:30 Polonijne Radio Opole – Halina Nabrdalik
  • W audycji rozmowa z Dragomirem Rudym, radnym pow, prudnickiego opiekującym się grupą uchodźców z Doliny, legitymujących się polskimi korzeniami.
Do słuchania od 18:05 do 20:00 zaprasza Halina Nabrdalik. Z autorką można kontaktować się mailowo: halina.nabrdalik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »