Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 19 maja 2022 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Sprawdzimy na jakie atrakcje można w tym roku liczyć podczas rozpoczynającego się już w tym tygodniu (20.05) XXXVIII Festiwalu "Muzyczne Święto Kwitnących Azalii" im. Zbigniewa Pawlickiego w Mosznej.

Spotkamy się również ze skrzypaczką Alexandrą Conunovą, która w minionym tygodniu koncertowała w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera.

Wybierzemy się też na chwilę do Nysy, w której Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego rozpoczęła muzyczne, jubileuszowe świętowanie. Będzie to jednak zaledwie namiastka, bowiem temat znajdzie swoje rozwinięcie w czwartkowej (19.05) audycji "Rewiry kultury" w Radiu Opole 2 KULTURA.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Choć w ostatnich miesiącach już jesteśmy mistrzami w robieniu dobrych uczynków, to dopiero 19 maja możemy dać absolutny popis i zapunktować przed babcią albo przed ukochanym. Jak często zdarza nam się wykonać taki spontaniczny i zarazem sympatyczny gest wobec drugiej osoby? O to będę pytać w czwartkowy poranek. Można się ze mną kontaktować pod nr tel. 77 423 22 33.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Porannym gościem Radia Opole będzie wojewoda opolski Sławomir Kłosowski, którego zapytamy o wnioski płynące z III Kongresu Demograficznego. Z jaką wiedzą zostaniemy i jakie działania trzeba podjąć by walczyć z niekorzystnymi trendami demograficznymi?

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 (bezpłatny numer) lub mailowo:
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »