Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 stycznia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Wojciech Ciuraj - Tryptyk Śląski cz. 1 i cz. 2
  • Od dłuższego czasu wyczekiwana przez fanów czarnej płyty edycja winylowa tryptyku o Powstaniach Śląskich Wojciecha Ciuraja, który osobiście opowie, jako gość audycji, o historii, inspiracjach, zaproszonych gościach i oprawie tej limitowanej edycji.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
9:00 DOBRY MOMENT
Narty i pieniądze to dobre połączenie! W programie będzie można zdobyć potrójny rodzinny karnet do Zieleńca. Usłyszymy też o historii polskich banknotów. Najstarsze z nich wyemitowano podczas insurekcji kościuszkowskiej. Jak wyglądały? To można sprawdzić w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, które od zielenieckich stoków dzieli tylko rzut beretem.

Zabytkowe radioodbiorniki można zaś oglądać na wystawie w powiecie oleskim, a dokładnie w Galerii "Kredens" w Gorzowie Śląskim. To miejsce także odwiedzimy.

W audycji również:
10:45 Radio Książka audiobook
11:45 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka w zastępstwie za Magdalenę Szybińską. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 – pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »