Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 stycznia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Wojciech Ciuraj - Tryptyk Śląski cz. 1 i cz. 2
  • Od dłuższego czasu wyczekiwana przez fanów czarnej płyty edycja winylowa tryptyku o Powstaniach Śląskich Wojciecha Ciuraja, który osobiście opowie, jako gość audycji, o historii, inspiracjach, zaproszonych gościach i oprawie tej limitowanej edycji.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Końcówka stycznia to dla każdego singla właściwie ostatni moment na to, by znaleźć kogoś, z kim będzie można świętować walentynki. Możliwości jest wiele, jedną z nich może okazać się wspólny wypad na narty. W tej kwestii możemy Wam pomóc w naszej zabawie, w której do wygrania są rodzinne karnety do Zieleńca. W programie podpowiemy również, jak zimowa aktywność potrafi wpływać na rozwój już istniejących relacji.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W środowej "Porannej rozmowie Radia Opole" gościem będzie prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. Zapytamy, co skłoniło go do tego, żeby jednak przekazać samorządowi województwa działkę pod budowę nowej siedziby, poprosimy o komentarz do krytyki, jaką wyraziła Lewica w stosunku do oddanego do użytku centrum przesiadkowego. Porozmawiamy także o apelu w sprawie Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz hybrydowej pracy urzędu miasta.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
iwona.tokarska@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »