Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 18 stycznia 2022 roku

23:00 JAZZOFONIA
Antonio Hart jest saksofonistą altowym jazzowym. Uczęszczał do Baltimore School for the Arts, studiował u Andy'ego McGhee w Berklee College of Music. Ralph Alessi należy do ścisłej czołówki amerykańskich trębaczy jazzowych, którego nazwisko często pojawia się w nagraniach wielu znakomitości. Jego grę na trąbce charakteryzuje niezwykła transparentność wypowiedzi, prowadzonej zawsze tonem absolutnie czystym i pogodnym. "Changes" to jazzowy album nagrany przez Keitha Jarretta, Jacka DeJohnette'a i Gary'ego Peacocka w styczniu 1983 roku.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 CO TAM PANIE W POLITYCE?
Większość członków Rady Medycznej przy Ministerstwie Zdrowia zrezygnowało, ale minister zdrowia na to odpowiada. Posłowie z Opolszczyzny po raz kolejny przez miniony tydzień brylowali w mediach. Głośno było o Kamilu Bortniczuku,Pawle Kukizie i Januszu Kowalskim. Firmy związane z liderem Nowej Lewicy Włodzimierzem Czarzastym otrzymały od państwa łącznie 5 mln złoty pomocy publicznej w czasie pandemii z czego teraz się tłumaczy.

O tym porozmawiają w cyklu "Co tam Panie w Polityce" Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza. Powiemy też o tym jak zrobić ludzi w balona i w rekordowym tempie sprzedać cały nakład książki i jej dodruk... książki, której de facto nie ma.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza i Piotr Gociek. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Aneta Skomorowska-Kobza, Piotr Gociek
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »