Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 stycznia 2022 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Stanisław Fijałkowski – polski śpiewak ludowy z Chrzanowa z regionu Roztocza Lubelskiego. Śpiewak dysponujący głosem o ciepłej, unikatowej barwie posiadający bardzo obszerny repertuar pieśni kawalerskich, sierocych, przyśpiewek weselnych, kolęd życzących a także przedstawień kolędniczych Herody i Krakowskie wesele.

Zespół Attonare z Komprachcic z płyty "W noc zmrożoną".

Conexion Latina – zespół założony w Niemczech pod koniec lat 80. przez puzonistę Rudiego Fuesersa. W grupie występują muzycy z Niemiec, Portoryko, Wenezueli, Danii i Stanów Zjednoczonych. Grają afro-kubański jazz, jak i salsę.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
12:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY
TRE to metoda pracy z ciałem, o której porozmawiamy w pierwszej godzinie programu. Polega na sekwencji ćwiczeń mających wprowadzić ciało w stan wibracji. W ten sposób można uwolnić blokujące nas napięcia. Więcej na ten temat powie Gosia Czelnik-Ociepka, która jest trenerką tej metody.

Jak rozwinąć skrzydła w biznesie? Czy trudno jest przełamać się i wkroczyć na własną drogę przedsiębiorczości? Każda historia w tym temacie jest inna, ale swoją podzieli się z nami - Bożena Krawczuk.

Po godz. 14. będziemy wzmacniać odporność psychiczną. Jak to zrobić, wyjaśni psycholożka kliniczna - Renata Fijałkowska.

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »