Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 18 stycznia 2022 roku

23:00 JAZZOFONIA
Antonio Hart jest saksofonistą altowym jazzowym. Uczęszczał do Baltimore School for the Arts, studiował u Andy'ego McGhee w Berklee College of Music. Ralph Alessi należy do ścisłej czołówki amerykańskich trębaczy jazzowych, którego nazwisko często pojawia się w nagraniach wielu znakomitości. Jego grę na trąbce charakteryzuje niezwykła transparentność wypowiedzi, prowadzonej zawsze tonem absolutnie czystym i pogodnym. "Changes" to jazzowy album nagrany przez Keitha Jarretta, Jacka DeJohnette'a i Gary'ego Peacocka w styczniu 1983 roku.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Zajadał się nim sam Kubuś Puchatek, ale my też powinniśmy śmiało miód spożywać i to najlepiej ten z Opolszczyzny. To płynne złoto ma wiele właściwości prozdrowotnych. Czy lubicie jeść miód i do czego go dodajecie? O to będziemy pytać.

Powiemy też o pierwszej w nowym roku pełni księżyca oraz rozdamy najnowsze kalendarze Radia Opole.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Rolnicy będą dzisiaj (18.01) przed budynkiem starostwa głubczyckiego. Chodzi o podział 10 tys. ha gruntów, które musi oddać państwu firma Top Farms. W porannej rozmowie połączymy się z naszym studiem w Głubczycach, gdzie będzie Tomasz Ognisty, przewodniczący Opolskiej Rady Wojewódzkiej NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych. Przypomnimy powody, dla którego rolnicy będą protestować i powiemy o ich postulatach.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
iwona.tokarska@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »