Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 6 grudnia 2021 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Najnowszy album Piotra Kachnego, kreatywnego artysty plastyka związanego również z muzyką Omna Mah "Taology".

Nazywani „Radiohead brytyjskiego jazzu” Gogo Penguin garściami czerpią zarówno z rocka, jazzu, jak i muzyki minimalistycznej, czego owocem jest ich eksperymentalna, lecz zawsze urzekająca muzyka. Kwartet z Manchesteru uważany jest za jeden z najlepszych koncertowych zespołów na świecie, który cechują: jungle’owe rytmy, niskie basy oraz piękne melodie. 5 czerwca 2020 roku premierę miało ostatnie, jak dotąd wydawnictwo grupy, zatytułowane po prostu „Gogo Penguin”.

Do słuchania w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
- Złoczyńco! Zmuszasz do szczepień, więc cię zabije - to fragment maila, który dotarł do burmistrza Korfantowa. Sprawą zajmiemy się dziś w magazynie. I... będziemy namawiać do szczepień przeciwko COVID-19, bo to - jak przekonują nas eksperci - wciąż najkrótsza droga do zakończenia pandemii.

Będzie też o tym, że Mikołaj ma wiele twarzy. Może nosić mundur albo... biały kitel. Jego rolę może przejąć na siebie każdy z nas, choćby odwiedzając stację krwiodawstwa.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo:agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »