Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 grudnia 2021 roku

23:00 SET MEG
W audycji "Set Meg" przedstawię rezydenta, który cyklicznie, co drugą sobotę miesiąca będzie wypuszczał sety dj'skie specjalnie dla słuchaczy audycji! Będzie nim Mateo Paz! Audycje rozpocznie płyta "Jigsaw", którą nagrałam wraz z Mateuszem!

Do słuchania w soboty od 23:05 do 1:00 zaprasza Magdalena Meg Krzemień. Z autorką można kontaktować się mailowo: magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl

Magdalena Meg Krzemień
17:00 CAŁY NASZ SPORT
Program rozpoczniemy od podsumowania wczorajszych spotkań opolskich drużyn. Sprawdzimy między innymi, jak w kolejnym meczu Tauron Ligi poradziły sobie siatkarki Uni Opole oraz nasi I–ligowcy ze Strzelec Opolskich i Kluczborka, a także futsaliści z Brzegu.

Będziemy także mówić o ostatnim występie przed własną publicznością koszykarzy Weegree AZS Politechniki Opolskiej. Zespół ze stolicy regionu w sobotę o ligowe punkty rywalizował z Turowem Zgorzelec.

Następnie przeniesiemy się do Stegu Areny po podsumowanie dzisiejszej ligowej potyczki piłkarzy ręcznych Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze.

W drugiej godzinie audycji naszymi gośćmi będą Karolina i Bartosz Słodkowscy. Sportowe małżeństwo z Głubczyc na niedawnych mistrzostwach Europy w taekwondo wywalczyło złoty i brązowy krążek indywidualnie, a także złoty i dwa srebrne medale w drużynie.

Na koniec trener Odry Opole Piotr Plewnia opowie nam jakie nastroje panują w zespole niebiesko-czerwonych przed poniedziałkową (06.12), wyjazdową konfrontacją przeciwko Sandecji Nowy Sącz.

Do słuchania od 17:00 do 19:00 zaprasza Paweł Konieczny wraz z zespołem. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »