Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 grudnia 2021 roku

23:00 SET MEG
W audycji "Set Meg" przedstawię rezydenta, który cyklicznie, co drugą sobotę miesiąca będzie wypuszczał sety dj'skie specjalnie dla słuchaczy audycji! Będzie nim Mateo Paz! Audycje rozpocznie płyta "Jigsaw", którą nagrałam wraz z Mateuszem!

Do słuchania w soboty od 23:05 do 1:00 zaprasza Magdalena Meg Krzemień. Z autorką można kontaktować się mailowo: magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl

Magdalena Meg Krzemień
7:00 MAMY WEEKEND
Jednym z nieodłącznych elementów przygotowań do Bożego Narodzenia są jarmarki świąteczne. W naszym porannym programie wskażemy miejsca, gdzie pomimo pandemii COVID-19 można odczuć wyjątkową atmosferę świąteczną.

Opowiemy o nowych obostrzeniach za naszą południową granicą, a na koniec sprawdzimy czy w Polsce pociąg jest w stanie osiągnąć prędkość 500 km/h.

W audycji także:
07:05 Transmisja mszy świętej
08:05 W cztery oczy – Jan Poniatyszyn
  • Po raz 10 organizowana jest w Opolu akcja „Zostań Świętym Mikołajem - Oddaj krew”. Podczas tego wydarzenia w poprzednich latach zbierano blisko 40 litrów tego cennego daru, który ratuje życie. Oddawanie krwi, nawet w czasie pandemii, jest bezpieczne. Czy w regionie i opolskich szpitalach mamy deficyt krwi? M.in. o to zapytamy gościa niedzielnej rozmowy „W cztery oczy”, którym będzie Monika Feret z Opolskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
08:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
08:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
  • TEN dzień zbliża się wielkimi krokami, już jutro okaże się kto był grzeczny, a kto musi jeszcze nad sobą popracować. A czy rodzice też zasłużyli na drobny upominek od św. Mikołaja? O to dziś zapytam przedszkolaki z Opola, w Małej Kulturze zaproszenie do lektury, która pozwoli zasnąć i kolejna już odsłona radiowej opowieści o Julwicie z Kukoldowy.
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek

Do słuchania w niedzielę od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny. Z autorem można kontaktować się mailowo: pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2021 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »