Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 4 grudnia 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Pieśni adwentowe w wykonaniu Kapeli Brodów. Projekty muzyczno-badawcze Herhowyny przyniosły świetny efekt w postaci, aż trzech nagród na tegorocznym Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja” i płyty „Bojkowski głos Bieszczadu”, która właśnie się ukazała.

Bester Quartet to wybitni instrumentaliści wykonujący muzykę o szerokim spektrum stylistycznym, dla którego fundamentem jest wirtuozerska improwizacja. Tym razem mierzą się z twórcą nuevo tango Astorem Piazzollą.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

12:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY
Do Nowego Yorku udamy się razem z Patrykiem Szymańskim. Nasz gość opowie o udziale w jubileuszowym maratonie, którego historia sięga 1970 roku. Bieg zorganizowano po dłuższej przerwie wywołanej pandemią, a biegły w nim tym razem 33 tysiące osób.
Więcej w pierwszej godzinie programu!

Odwiedzi nas także socjoterapeutka Katarzyna Mordowska-Broszkiewicz, która opowie o różnych postawach rodzicielskich. Które z nich konstruktywnie wpierają rozwój młodego człowieka? O tym nasz gość powie w drugiej godzinie programu.

Po godz. 14:00 porozmawiamy o jodze twarzy, która odmładza i czyni twarz promienną. Naszym gościem ponownie będzie Olga Szemley twórczyni metody Yogaatractive. Będzie m.in. o tym, że warto docenić dojrzałe piękno!

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »