Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 grudnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Grateful Dead - American Beauty i Blues for Allah
  • Dwie płyty legendarnego zespołu, który do dzisiaj ma oddanych fanów pomimo różnorodnych zmian stylistycznych na przestrzeni lat. Poszukamy odpowiedzi, co składa się na fenomen grupy wspólnie z gościem specjalnym, prawdziwym polskim Dead Headem, jak określają siebie fani na całym świecie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 KTO RANO WSTAJE... GALAKTYCZNE PORANKI
Musimy zakasać rękawy, zacisnąć zęby, założyć roboczy strój i do dzieła! W Dzień Majsterkowicza sprawdzamy czy majsterkowanie to męski obowiązek, a może jednak hobby? Czy kobiety też odnajdują się w śrubkach, nakrętkach i wiertłach? A czy artyści mają smykałkę do takich rozrywek?

Dołączcie do dyskusji i dzwońcie do nas już od 6 rano! Justyna Marcińska, DjBRK i Jarecki.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Łukaszenka chwali się, że ma już rosyjski system rakietowy S-400 nie w wersji szkoleniowej tylko "jak najbardziej bojowej". Rosja planuje znaczne agresywne działania militarne przeciwko Ukrainie, a także działania mające zdestabilizować ten kraj od wewnątrz - oświadczył w środę w Rydze sekretarz stanu USA Antony Blinken. Z kolei Ławrow na forum OBWE zapowiedział przedstawienie przez Rosję "nowego układu bezpieczeństwa" w Europie i wyrzuca amerykańskich dyplomatów z Moskwy. Czy jesteśmy coraz bliżej konfliktu zbrojnego, czy Rosja blefuje? O tym porozmawiam z dr Tomaszem Pawłuszko z Uniwersytetu Opolskiego, analitykiem bezpieczeństwa międzynarodowego ze szczególnym uwzględnieniem regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Zaskoczymy Was energią, muzyką i dobrym słowem! Bądźcie z nami! Do słuchania, w każdy piątek od 6:05 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska, Jarecki i DJ BRK. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »