Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 listopada 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Nowy projekt ekologiczno - folkowy z Bydgoszczy Orkiestra Na Dużym Rowerze. Phoebe Hunt & The Gatheres - amerykańska formacja z Austin. Polsko - tuwiński zespół "Mefisto". Muzyka latynoamerykańska "Alla en io Alto" Costa Manta.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 OBIEŻYŚWIAT
Za sprawą magii radia, dziś wyruszymy nad Balaton. Ale nie samochodem czy samolotem, tylko… najtańszym środkiem lokomocji, czyli rowerem. Tak właśnie od blisko 20 lat podróżuje nauczyciel języka angielskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Brzegu, Michał Szkudlarek, który oprócz turystyki rowerowej uwielbia biegi… maratońskie. Co jeszcze lubi? Na przykład odwiedzać brzeską kawiarnię "Ambrozja", gdzie z uczestnikami działającej tam "Kafejki pod globusem" wspomina wakacyjne wojaże. Rowerem nad Balaton także.

Po emisji magazynu, jego dźwiękowy zapis ubogacony zdjęciami Michała Szkudlarka, zostanie udostępniony na stronie internetowej Radia Opole, w zakładce "Obieżyświat".

Do słuchania od 6:05 do 7:00 zaprasza Barbara Tyslik. Z autorką można kontaktować się mailowo: barbara.tyslik@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »