Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 października 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
"Underwear" to debiutancki album szwedzkiego pianisty Bobo Stensona nagrany w 1971 roku i wydany przez wytwórnię ECM. "The Ear of the Behearer" - album amerykańskiego saksofonisty jazzowego Deweya Redmana, zawierający występy nagrane w 1973 roku. Weather Report – amerykańska, jazzowa grupa muzyczna, grająca muzykę w stylu fusion. Działała w latach 70. i 80. XX wieku. Powstała z inicjatywy muzyków grupy Milesa Davisa.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

16:00 SPIĘCIE
Spięcie - nowy program w Radiu Opole! Piotr Cywiński (portal wpolityce.pl, tygodnik Sieci) i Michał Rachoń (Telewizja Polska, Gazeta Polska) zapraszają na przegląd najważniejszych wydarzeń politycznych.

O czym dziś w programie?

W polityce międzynarodowej ostatnio dzieje się naprawdę dużo, a co ciekawe wiele z tych wydarzeń, które mają (lub będą miały miejsce w nieodległej przyszłości) może mieć spory wpływ na kształt Unii Europejskiej. I właśnie o tych najbardziej znaczących zmianach, m.in. u naszych południowych sąsiadów - w Czechach - ale też na Węgrzech i we Francji, Piotr Cywiński i Michał Rachoń rozmawiają z zaproszonymi gośćmi: Davidem Stulikiem, Michałem Listkiewiczem i Ewą Hildebrandt.


Piotr Cywiński, Michał Rachoń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »