Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 października 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
"Underwear" to debiutancki album szwedzkiego pianisty Bobo Stensona nagrany w 1971 roku i wydany przez wytwórnię ECM. "The Ear of the Behearer" - album amerykańskiego saksofonisty jazzowego Deweya Redmana, zawierający występy nagrane w 1973 roku. Weather Report – amerykańska, jazzowa grupa muzyczna, grająca muzykę w stylu fusion. Działała w latach 70. i 80. XX wieku. Powstała z inicjatywy muzyków grupy Milesa Davisa.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT:
  • Kierowcy czekają na otwarcie obwodnicy Niemodlina. Droga jest już praktycznie gotowa, trwają ostatnie prace wykończeniowe i odbiory techniczne. Dzisiaj (26.10) na obejściu Niemodlina zorganizowano ćwiczenia służb ratunkowych: straży pożarnej, policji oraz służb medycznych.
  • Rozpędza się czwarta fala zakażeń koronawirusem. Radni wojewódzcy oraz dyrektorzy opolskich szpitali apelują do rządu o stworzenie specjalnej tarczy dla placówek ochrony zdrowia. Jednostki lecząc chorych na COVID-19 nie mogły zrealizować kontraktów i muszą teraz oddawać do NFZ pieniądze za niewykonane zaplanowane zabiegi. Radni podkreślili, że jednostki ochrony zdrowia w czasie pandemii znalazły się w trudnym położeniu nie ze swojej winy.
Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »