Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 października 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
"Underwear" to debiutancki album szwedzkiego pianisty Bobo Stensona nagrany w 1971 roku i wydany przez wytwórnię ECM. "The Ear of the Behearer" - album amerykańskiego saksofonisty jazzowego Deweya Redmana, zawierający występy nagrane w 1973 roku. Weather Report – amerykańska, jazzowa grupa muzyczna, grająca muzykę w stylu fusion. Działała w latach 70. i 80. XX wieku. Powstała z inicjatywy muzyków grupy Milesa Davisa.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Kilkaset pamiątek związanych z Odrą Opole mogli podziwiać ci, dla których klub jest częścią życia. Wielu liczy na specjalną wystawę, która na stałe zagości na terenie nowego stadionu w Opolu. Podziwiamy więc to, co dotychczas było pochowane w waszych szufladach.

W kategorii zabawki mamy radosną wiadomość tym razem dla nieco młodszych. Administracja Skarbowa w Katowicach rozpoczęła wyprzedaż plastikowych różności za bezcen.

A my mamy wyjątkowe zaproszenia na dzisiejszy wieczór do sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa - Joanna Matlak
  • 23 mld w kraju, a w regionie blisko pół miliarda złotych – takie pieniądze trafią do polskich i opolskich samorządowców w ramach pierwszej edycji Polskiego Ładu. O tym porozmawiamy z gościem Radia Opole o poranku Violettą Porowską, poseł PiS i szefową tej partii w regionie.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »