Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 października 2021 roku

23:00 SET MEG
W dzisiejszej audycji "SET MEG" przedstawię wydawnictwo wyjątkowego producenta muzycznego jakim jest Secret Garden. Album "Elobrian Sunrise" został wydany 28 lipca 2018 roku i jest mieszanką wpływów jazzowych i elektronicznych. Świetny oryginalny styl producenta tworzy ten album naprawdę wyjątkowym! Zaprezentuję w całości wydawnictwo Secret Garden, jak również na playliście pojawi się FKJ!

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Magdalena Meg Krzemień. Z autorką można kontaktować się mailowo: magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl

Magdalena Meg Krzemień
17:00 CAŁY NASZ SPORT
Program rozpoczniemy od podsumowania dzisiejszego meczu przy Oleskiej Odry Opole z GKS Jastrzębie w ramach 14. kolejki Fortuna 1. ligi.

Potem będziemy mówić przede wszystkim o dyscyplinach zespołowych rozgrywanych na hali. Wrócimy do sobotnich spotkań opolskich drużyn siatkarzy: Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Stali Nysa, a także I-ligowych derbów z udziałem zespołów z Kluczborka i Strzelec Opolskich. Pojawi się także zapowiedź wieczornego spotkania siatkarek Uni Opole w Kaliszu.

Następnie podsumujemy domowy mecz PGNiG Superligi szczypiornistów Gwardii Opole z Zagłębiem Lubin, oraz występ w delegacji koszykarzy Weegree AZS Politechniki Opolskiej przeciwko liderowi rozgrywek – Sokołowi Łańcut.

Do słuchania w niedziele od 17:00 do 19:00 zaprasza Mariusz Chałupnik. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »