Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 października 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Kult - Spokojnie

Trzecia, przełomowa (jeżeli chodzi o wejście do mainstreamu) i najbardziej kultowa płyta zespołu. Mamy na niej dwa wielkie przeboje "Do Ani" i "Arahja", jednak zachwyca całość, a zwłaszcza to, że przebojowość towarzyszy tu mrocznym, niepokojącym dźwiękom i zniewala transowością.

Gene Loves Jezebel - Promise

Debiutancka płyta nowofalowej grupy (mieliśmy okazję słuchać już ich późniejszej płyty, o nieco odmiennym charakterze) na której słychać już wielki talent do włączania do swoich kompozycji różnych elementów, stąd znajdą tu miłe dla siebie dźwięki i fani Joy Division i U2.

Do słuchania od 23:05 do 1:00, w każdy wtorek i czwartek zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 KTO RANO WSTAJE... GALAKTYCZNE PORANKI
Kilka dni temu rozpoczął świętowanie swoich 50-tych urodzin Snoop Dogg. Jego IQ wynosi 147 punktów, ale jak sam przyznaje nigdy nie ciągnęło go do nauki.

Z kolei dzisiaj 53 urodziny obchodzi Shaggy. Ten wokalista z Jamajki zawsze powtarzał, że nauka przede wszystkim przygotowała go do mądrego wydawania swojej fortuny. Zainwestował przede wszystkim w nieruchomości, którymi obdarował swoją rodzinę.

Zapraszamy więc na przegląd największych gwiazd muzyki hip-hopowej, soul i funk. Poranek dobrze rozbuja Was na cały weekend!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W Porannej Loży Radiowej gościem będzie wiceminister zdrowia Piotr Bromber. Porozmawiamy z nim o rozwoju Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego, aktualnej sytuacji pandemicznej w regionie i w kraju a także o kolejnej turze rozmów Trójstronnego Zespołu do Spraw Ochrony Zdrowia Rady Dialogu Społecznego.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska, Jarecki i DJ BRK. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »