Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 20 października 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Discorama i Discorama 2

Dwie przekrojowe płyty z 1979 i 1971 roku, które są absolutnym rarytasem dla fanów muzyki z tamtych lat, znajdują się na nich bowiem ogromne przeboje zespołów i solistów, którzy często nie nagrali dużych płyt, jak Waganci, czy Portrety, a także radiowe wersje piosenek bardziej znanych dzisiaj artystów, jak Breakout, Grupa ABC, czy Dżmble.

Niemen - Jamais

Singiel Czesława Niemena z 1966 roku w całości zaśpiewany po francusku (i nagrany we Francji z orkiestrą Michela Colombiera), ale z wielkimi, autorskimi przebojami, jak "Sen o Warszawie" (tutaj jako "Varsovie").

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Dzisiaj stolicą polskiej siatkówki jest... Lublin i to zarówno w żeńskim, jak i w męskim wydaniu. Jako pierwsze o Superpuchar powalczą panie - czyli Chemik Police kontra Developres Rzeszów. O 20.30 w tej samej hali w meczu o Superpuchar Polski siatkarzy Jastrzębski Węgiel zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. O przygotowaniach do tego pojedynku opowiedzą nasi sprawozdawcy.

W programie również wspólne ćwiczenia służb ratowniczych z kilku województw "Opolskie 2021" oraz świętowanie dnia szefa kuchni.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Cezary Puzyna. Z autorem można kontaktować się mailowo:
cezary.puzyna@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »