Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 18 października 2021 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Flora Purim – brazylijska wokalistka jazzowa. Uczestniczyła w nagraniu pierwszych albumów stworzonej przez Chicka Coreę grupy Return To Forever w tym uznawanego za początek stylu fusion albumu "Return to Forever" Koncertowała i nagrywała z wieloma uznanymi muzykami jazzowymi, takimi jak Chick Corea, Dizzy Gillespie, Gil Evans, Stan Getz, Santana, Stanley Clarke i Jaco Pastorius. Posłuchamy dwóch albumów "Perpetual emotion" z 2021 i "Speak no Evil" z 2003r.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Poranek rozpoczniemy od przeglądu rękodzieła i miodów, po które tłumnie zjechali mieszkańcy regionu. Podsumujemy też trwający cztery dni Opolski Festiwal Gór, na który zjechali miłośnicy wspinaczki, biegów i reportażyści. A na koniec wizyta w zajezdni MZK i coś na ząb, czyli vouchery na naleśniki czekają na Wasze telefony!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa - Aneta Skomorowska-Kobza
  • W poniedziałkowej Porannej Loży Radiowej gościem Radia Opole będzie poseł Mniejszości Niemieckiej Ryszard Galla. Porozmawiamy o zwiększeniu o 2 mln złotych finansowania przez państwo mniejszości narodowych i etnicznych, a także o budowie zapory na granicy polsko-białoruskiej.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »