Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 16 października 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Buena Vista Social Club – zespół muzyczny założony w połowie lat 90. przez Ry Coodera, złożony muzyków grających tradycyjną taneczną muzykę kubańską, często związanych z dawnym klubem hawańskim o tej samej nazwie. Bastarda & Chór Uniwersytetu SWPS – Kołowrót - premiera: 1 października 2021. Wspólna płyta tria Bastarda (Szamburski/Pokrzywiński/Górczyński) oraz Chóru Uniwersytetu SWPS pod dyrekcją Ewy Mackiewicz to autorska muzyczna podróż w głąb tradycji, obrzędowości oraz rytuałów związanych z porami roku, a także cyklicznością natury.

Do słuchania w każdy piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

15:00 CAŁY NASZ SPORT
Z naszymi mikrofonami będziemy dzisiaj na meczach siatkówki w Opolu i Kędzierzynie-Koźlu. W stolicy regionu drużyna Uni Opole w spotkaniu 4. kolejki TAURON Ligi podejmie lidera tabeli – Radomkę Radom. Relacja z tego wydarzenia na naszej antenie od godz. 16.30. Godzinę później rozpoczniemy drugą transmisję z meczu Plusligi pomiędzy kędzierzyńską ZAKSĄ a beniaminkiem rozgrywek LUK Lublin.

W programie powrócimy również do wczorajszej konfrontacji piłkarzy Odry Opole w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą, a także czwartkowego wyjazdowego spotkania szczypiornistów Gwardii Opole z Azotami Unią Tarnów.

W programie również meldunki z ligowych zawodów z udziałem naszych I – ligowców: koszykarzy Weegree AZS Politechniki Opolskiej oraz siatkarzy Mickiewicza Kluczbork i ZAKSY Strzelce Opolskie.

W sekwencji piłkarskiej między innymi sprawdzimy, jak w kolejnych meczach o ligowe punkty poradzili sobie nasi III-ligowcy: Stal Brzeg i MKS Kluczbork.


Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »