Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 września 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Stan Borys - Best of...
  • Tylko pozornie jest to zbiór największych przebojów Artysty, bowiem zostały one zagrane w nowych aranżacjach i zyskały nowe, bardziej współczesne brzmienie, a i repertuar także nie skupia się na tych najbardziej rozpoznawalnych utworach, a raczej daj poznać drogę twórczą Stana Borysa od Blackoutu i Bizonów poprzez lata 70-te, aż do nowego wieku i bardzo poetyckich, duchowych poszukiwań.

Metro - Metro
  • Mniej u nas znana grupa drugiej połowy lat 70-tych, należąca do grona poszukujących i idących własną drogą, bez oglądania się na mody. Mamy tu i rock progresywny i nową falę i coś, co wymyka się szufladkowaniu, bowiem Metro robi z tego nową jakość a nade wszystko wspaniale kieruje klimatem płyty.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
Planując weekend warto wziąć pod uwagę wycieczkę w Góry Opawskie. Na szlaku Złotych Górników w Głuchołazach pojawiło się ostatnio sześciu przystojniaków. Jeden oświetla drogę do kopalni, kolejny został przyłapany na płukaniu złota, inny zaś odpoczywa na skrzyni wypełnionej skarbami. Opowiemy również o rzeźbach gwarków na szlaku Złotych Górników w Głuchołazach.
Przed południem w Radiu Opole będzie także konkurs z biletami do kina.

W audycji również:
11:35 Czytasie – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Od godz. 9:05 do 12:00 do słuchania zaprasza Magdalena Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: magdalena.szybinska@radio.opole.pl
11:32 Enej - Lili
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »