Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 września 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Świat muzyczny niespodziewanie obiegła informacja o odejściu wybitnego skrzypka i pedagoga Jana Staniendy, który wielokrotnie gościł w Filharmonii Opolskiej. Przypomnimy radiowe spotkanie z artystą, poprzedzające jego występ w Opolu w 2018 roku.

Do słuchania 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

9:00 DOBRY MOMENT
Mikołaj Kopernik, który zatrzymał słońce, a ruszył ziemię, teraz sprawił, że wokół Nysy będą krążyć młodzi naukowcy z całego regionu. W Bastionie Św. Jadwigi powstanie Mini Centrum Nauki Kopernik. Będziemy o tym mówić w Radiu Opole przed południem.

Sprawdzimy, jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku. Konkurs na ten temat dla młodzieży ogłosił Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Zaprosimy słuchaczy na wyprzedaż garażową do Opolskiego Centrum Logistycznego, podczas której odbędzie się licytacja na rzecz opolskiego schroniska dla zwierząt.

A na deser będą bilety do kina sieci Helios do zdobycia.

W audycji również:
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Magdalena Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »