Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 września 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Stanisław Grzesiuk - Piosenki warszawskiej ulicy
  • Druga i ostatnia płyta z planowanej serii piosenek dawnej Warszawy, której bohaterem jest, na równi z piosenkami, Stanisław Grzesiuk, żywa legenda Stolicy, a także wyśmienity pisarz.

Eric Burdon declares War
  • Od początku kariery i grupy The Animals wyraźne były bluesowe i soulowe fascynacje wokalisty, ale dopiero z zespołem War (dla którego był to początek światowej kariery, także po rozstaniu z Burdonem) osiągnął na tym polu absolutne mistrzostwo i pełnię.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Poziom tzw. wyszczepienia w kraju wciąż nie jest zadowalający, wciąż - według specjalistów - nie zapewnia on bezpieczeństwa epidemiologicznego. Ale są takie grupy, które osiągnęły odporność zbiorową... to osadzeni w opolskich zakładach karnych. Ponad 81% osób odbywających karę pozbawienia wolności w opolskich więzieniach jest zaszczepionych przeciwko COVID-19. Nasza reporterka przekroczyła dobrowolnie mury "kryminału", by zbadać tę socjologiczną ciekawostkę.

W programie także instrukcja obsługi budżetu obywatelskiego Opola.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Cezary Puzyna. Z autorem można kontaktować się mailowo:cezary.puzyna@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »