Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 września 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Stanisław Grzesiuk - Piosenki warszawskiej ulicy
  • Druga i ostatnia płyta z planowanej serii piosenek dawnej Warszawy, której bohaterem jest, na równi z piosenkami, Stanisław Grzesiuk, żywa legenda Stolicy, a także wyśmienity pisarz.

Eric Burdon declares War
  • Od początku kariery i grupy The Animals wyraźne były bluesowe i soulowe fascynacje wokalisty, ale dopiero z zespołem War (dla którego był to początek światowej kariery, także po rozstaniu z Burdonem) osiągnął na tym polu absolutne mistrzostwo i pełnię.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
To już koniec lata! W środę przywitamy nową porę roku. Razem ze słuchaczami Radia Opole sprawdzimy jakie są prognozy na tegoroczną jesień.

Bohaterem programu będzie też Szymon Gromada z Kędzierzyna-Koźla, który na Pływackich Mistrzostwach Polski w Krakowie sięgnął po złoto i pokazał, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w zdobywaniu medali (INTEGRACJA SPOŁECZNA).

Będziemy też mówić o tym, że 'trzynastka" to szczęśliwa liczba dla reprezentacji Polski w Hokeju na Rolkach, która walczyła na Mistrzostwach Świata we Włoszech. Trenerem drużyny jest opolanin Tomasz Bardelski, który na co dzień jest członkiem zespołu Radia Opole (INTEGRACJA SPOŁECZNA).

Będzie również przed południem konkurs, w którym do wygrania mamy bilety do kina.

W audycji również:
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Magdalena Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »