Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 września 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Stanisław Grzesiuk - Piosenki warszawskiej ulicy
  • Druga i ostatnia płyta z planowanej serii piosenek dawnej Warszawy, której bohaterem jest, na równi z piosenkami, Stanisław Grzesiuk, żywa legenda Stolicy, a także wyśmienity pisarz.

Eric Burdon declares War
  • Od początku kariery i grupy The Animals wyraźne były bluesowe i soulowe fascynacje wokalisty, ale dopiero z zespołem War (dla którego był to początek światowej kariery, także po rozstaniu z Burdonem) osiągnął na tym polu absolutne mistrzostwo i pełnię.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 KTO RANO WSTAJE...
W programie zaprosimy do Kędzierzyna-Koźla, gdzie w najbliższy weekend odbędzie się rodzinny piknik.

Będziemy też w Galerii Sztuki Współczesnej, gdzie powstał komitet kolejkowy na warsztaty z malowania porcelany. Spotkania te cieszą się ogromną popularnością, a chętni są gotowi stać wiele godzin, żeby tylko zapisać się na listę rezerwową.

A na koniec o niezłym cyrku w tym cyrku, czyli rozdajemy bilety na pokaz hologramów.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Ostatnia prosta spisu powszechnego! Do końca września muszą się spisać wszyscy Polacy, dlatego Urząd Statystyczny organizuje noc spisową. Co to takiego? Na kiedy jest zaplanowana? I na czym będzie polegała? O tym wszystkim powie w Porannej Loży Radiowej Monika Bartel z Urzędu Statystycznego w Opolu. Porozmawiamy także o awansie US na 2. pozycję w rankingu 187 krajowych urzędów statystycznych na świecie!

Do słuchania od 6:05 do 8:00 zapraszają Justyna Marcińska i Jarecki. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »