Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 21 września 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Django Bates to brytyjski kompozytor, multiinstrumentalista, lider zespołu i pedagog. Gra na fortepianie, instrumentach klawiszowych i rogu tenorowym oraz pisze na zamówienie wielkoformatowe kompozycje.
Ignacy Jan Wiśniewski - pianista jazzowy, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, aranżer, akompaniator, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Debiutancki album kompozytora, aranżera, dyrygenta i gitarzysty - Daniela Nosewicza - „The Shining” ukazał się 7 września 2021 roku. Płyta zawiera 10. autorskich kompozycji, które zaaranżowane zostały na różne składy instrumentalne.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

12:00 CO TAM PANIE W POLITYCE?
O różnych obliczach tzw. "efektu Tuska" oraz o zwrocie PO w stronę polskiej prowincji, porozmawiamy w samo południe, we wtorkowej audycji Loża Radiowa. Będzie także komentarz do "zorganizowanego szturmu na polską granicę", o surowej karze dla posła za użycie z mównicy sejmowej mocno nieparlamentarnego zdania, a na koniec o męskich... łzach trenera polskich siatkarzy i odtwórcy roli 25. Jamesa Bonda.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 12:05 do 13:00 zapraszają Piotr Moc i Piotr Gociek. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Piotr Moc, Piotr Gociek
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »