Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 21 września 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Django Bates to brytyjski kompozytor, multiinstrumentalista, lider zespołu i pedagog. Gra na fortepianie, instrumentach klawiszowych i rogu tenorowym oraz pisze na zamówienie wielkoformatowe kompozycje.
Ignacy Jan Wiśniewski - pianista jazzowy, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, aranżer, akompaniator, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Debiutancki album kompozytora, aranżera, dyrygenta i gitarzysty - Daniela Nosewicza - „The Shining” ukazał się 7 września 2021 roku. Płyta zawiera 10. autorskich kompozycji, które zaaranżowane zostały na różne składy instrumentalne.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

9:00 DOBRY MOMENT
Opole, jako stolica polskiej piosenki, konkursami wokalnymi stoi. We wtorek w programie Dobry Moment w Radiu Opole zaprosimy na finałowy koncert II Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych i zapytamy o to jak piosenka integruje to środowisko.

Przed południem będziemy wspólnie z opolskim ZUS-em namawiać babcię i dziadka na założenie konta w banku.

Opowiemy też o sukcesie Koła Gospodyń Wiejskich Motyle z Gościc w gminie Paczków, które na tegorocznych Dożynkach Prezydenckich w Warszawie otrzymało trzecie miejsce w "Konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy".

A na deser także konkurs, w którym do wygrania podwójny bilet do kina.

W audycji również:
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Magdalena Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »