Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 21 września 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Django Bates to brytyjski kompozytor, multiinstrumentalista, lider zespołu i pedagog. Gra na fortepianie, instrumentach klawiszowych i rogu tenorowym oraz pisze na zamówienie wielkoformatowe kompozycje.
Ignacy Jan Wiśniewski - pianista jazzowy, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, aranżer, akompaniator, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Debiutancki album kompozytora, aranżera, dyrygenta i gitarzysty - Daniela Nosewicza - „The Shining” ukazał się 7 września 2021 roku. Płyta zawiera 10. autorskich kompozycji, które zaaranżowane zostały na różne składy instrumentalne.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Za nami Festiwal Zajęć Pozalekcyjnych, gdzie dzieci mogły przebierać w ofertach, ale my pytamy o dorosłych, którzy też chcą się integrować z rówieśnikami! Naprzeciw wychodzą organizatorzy Opolskiej Ligi Orlika, która zrzesza ponad 400 zawodników. Sportowcy amatorzy spotykają się w każdy weekend i nie wyobrażają sobie życia bez regularnych rozgrywek w piłkę nożną. Kogo mają w składach, czy najważniejsze są umiejętności, a może wystarczy sportowe zacięcie?

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa – Joanna Matlak
  • Już nie 998 a 112. Od dziś Opolszczyzna będzie się "przełączała" z tradycyjnego numeru na numer Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Jak ten proces będzie przebiegał, czy to jakaś zmiana dla zwykłego obywatela, ale też o kulisach pracy w CPR porozmawiamy z zastępcą kierownika tej instytucji Ditmarem Kurzałem.

Do słuchania od 6:05 do 8:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »