Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 20 września 2021 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Caetano Veloso – brazylijski piosenkarz, kompozytor, gitarzysta, jeden z głównych przedstawicieli piosenki autorskiej w swoim kraju, a także pisarz i działacz polityczny.
Tania Maria to brazylijska artystka, piosenkarka, kompozytorka, liderka zespołu i pianistka, śpiewająca głównie po portugalsku lub angielsku. Jej muzyka w stylu brazylijskim jest głównie wokalna, czasem popowa, często jazzowa i obejmuje sambę, bossę, afro-łacinę, pop i jazz.

Do słuchania w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Leżaki, podwieczorek, czy plac zabaw? Co wspominamy najlepiej z przedszkolnych czasów? Czekamy na Wasze telefony z życzeniami dla najmłodszych, bo dziś obchodzimy Dzień Przedszkolaka.

Powiemy też o szybkich i wściekłych w Łubnianach. Celem był rozwścieczony byk, który uciekł z transportu. A na koniec wycieczka śladami Jamesa Bonda.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa - Aneta Skomorowska-Kobza
  • "Tak dla Opolskiego" to - jak donosi Nowa Trybuna Opolska - nowe stowarzyszenie, któremu przewodzi prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, a w którego skład wchodzą - jak na razie - głownie jego radni. O tym jakie są cele stowarzyszenia i czy jest to tworzenie środowiska, które ma przekształcić się w przyszłości w komitet wyborczy porozmawiam z wiceprezesem stowarzyszenia Łukaszem Sowadą. A ponieważ jest on także przewodniczącym Rady Miasta Opola (z KR Arkadiusza Wiśniewskiego) porozmawiamy także o zmianach personalnych w radzie.
Do słuchania od 6:05 do 8:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »