Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 19 września 2021 roku

7:00 MAMY WEEKEND
Dziś przypada Dzień Doceniania Żony. Zatem zaczniemy świętowanie od samego rana. Opowiemy również o tym, gdzie można zabrać małżonkę w najbliższym czasie.

Jedną z propozycji wycieczek będzie Święto Szlaku Orlich Gwiazd. Przeniesiemy się również do Zamościa, gdzie trwa teatralne święto.

W audycji także:
07:05 Transmisja mszy świętej
08:05 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Trwa Tydzień Zrównoważonego Transportu, a Opole będzie dzisiaj opanowane przez rowerzystów. Kierowcy samochodów muszą przygotować się na zamknięcie dla nich kilku ulic miasta. O idei rajdu, Tygodniu zrównoważonego transportu i zmianach w ruchu porozmawiam z Adamem Leszczyńskim nowym rzecznikiem Urzędu Miasta Opola.
08:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
08:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
  • Przez cały tydzień poznawali zawody, zadawali mnóstwo pytań, przechodzili szkolenia, wszystko po to aby poznać różne profesje i odpowiedzieć sobie na pytanie: "kim chcę zostać w przyszłości?". Dzieci ze szkół podstawowych z Kędzierzyna-Koźla wzięły udział w akcji Małe Miasto, gdzie uczyły się też oszczędzania. Na miejscu był też wóz transmisyjny Radia Opole i Justyna Marcińska.
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek

Do słuchania w niedzielę od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny. Z autorem można kontaktować się mailowo: pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2021 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »