Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 września 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Edward Hulewicz - Edward Hulewicz
  • Drugi solowy album Artysty zamykający dekadę lat 70-tych, będącą pasmem największych sukcesów (między innymi na Festiwalu Opolskim, ale i wielu zagranicznych) i dający dobre pojęcie jak wszechstronnym jest piosenkarzem ii dlaczego tak doskonale odnajduje się w kolejnych latach, modach i stylach, pozostając zawsze sobą.

George Harrison - Thirty Three & 1/33
  • Pierwsze spotkanie z solowym dorobkiem byłego beatlesa (wszyscy pozostali byli już w audycji prezentowani) i celowo nie o pokrytej wielokrotną platyną płycie "All Things Must Pass" z roku 1970 (później udało się to dopiero albumowi "Cloud Nine" z roku 1987), ale płycie późniejszej, z roku 1976, a jest tak dlatego, że udało się tutaj Harrisonowi zawrzeć wszystkie elementy z przeszłości i zaznaczyć, to, czym zachwycał będzie w kolejnych latach.

Do słuchania od 23:05 do 1:00, w każdy wtorek i czwartek zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 KTO RANO WSTAJE... GALAKTYCZNE PORANKI
Wszystko było zaplanowane. Dwie bardzo młode dziewczyny weszły do jubilera i ukradły błyskotki o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. W pościg ruszyli za nimi dzielni policjanci, którzy dopiero skończyli 10 lat! Czym zakończyła się ta akcja? Słuchajcie porannego programu w Radiu Opolu. Powiem też o akcji „Książka za worek śmieci”, która już jutro startuje na kamionce Bolko. A na koniec Światowy Dzień Kierownika! Kto nim jest, a kto chciałby nim zostać? Czekam na Wasze telefony i zapraszam do słuchania już od 6 rano.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa - poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Brzeg, Sidzina, Lędziny i Prudnik - drogowcy przygotowują inwestycje z Programu budowy 100 obwodnic w województwie opolskim. Na jakim etapie są poszczególne inwestycje i która obwodnica powstanie najszybciej zapytamy porannego gościa, którym będzie Rafał Pydych, dyrektor GDDKiA w Opolu.
Zaskoczymy Was energią, muzyką i dobrym słowem! Bądźcie z nami! Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Justyna Marcińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »