Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 16 września 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Prawdziwa, festiwalowa kumulacja szykuje się na Opolszczyźnie. O tym co będzie się działo na 18. Festiwalu Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Carla Marii von Webera w Pokoju porozmawiamy z Hubertem Prochotą.

O programie 6. Festiwalu Mikołaja z Koźla, który będzie się odbywał dosłownie równolegle, opowie z kolei Wojciech Wójcicki.

Przed nami także 29. Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena w Głogówku, a także 6. Międzynarodowy Festiwal Młodych Organistów im. Śląskich Muzyków Kościelnych w Nowej Cerekwi i o tych wszystkich wydarzeniach krótko opowiemy w audycji.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

9:00 DOBRY MOMENT
"Hulaj duszo! Piekła nie ma" - wołają użytkownicy hulajnóg i pędzą przez Opola nie patrząc na pieszych i na innych użytkowników dróg. Skargi mieszkańców potwierdzają też opolscy policjanci. W czwartek o zdanie w tej sprawie zapytamy słuchaczy Radia Opole.

Będziemy też zapraszać na Festiwal Zajęć Pozalekcyjnych i na wyprzedaż garażową.

W audycji również:
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
  • Kiedy "nienawidzić" zgubiło "nawidzić".
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania 9:05 do 12:00 zaprasza Magdalena Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »